درباره ما

در سالهای اخیر با ورود تکنولوژی های نوین به ویژه فناوری اطلاعات به فضای کسب و کار در ایران، شاهد شکل گیری کسب و کارهای نوپا و استارتاپ های متعددی بوده ایم که به تاسی از فضای اقتصاد دیجیتال حاکم بر دنیا در همه حوزه های زندگی بشری ورود نموده اند.

•استارتاپ ها سازمان های موقتی هستند که بر اساس یک ایده شکل می گیرند و بیش از ۹۰ درصد احتمال شکست دارند چرا که برای راه اندازی یک کسب و کار داشتن ایده کافی نیست.

•شتابدهنده ها که نهادهای حمایتی هستند با انتظار انتفاع از این فضا پا به عرصه گذارده و به دنبال ایجاد شرایط مناسب برای رشد استارتاپ ها هستند.

فضای فرهنگی و اجتماعی فضایی دست نخورده

جذابیت حوزه هاییمانند فینتکها و فناوری های جدیدی مثل ماشین لرنینگ و اینترنت اشیا باعث شده تا حوزه فرهنگی و اجتماعی کمتر توسط شتابدهنده ها مورد توجه قرار گرفته و به همین دلیل با فضای کاری بکر و دست نخورده ای در حوزه فرهنگی و اجتماعی مواجهیم.

آی تونا

آی تونا با چشم انداز ساماندهی به فضای کسب و کارهای دیجیتال و ترویج سبک زندگی سالم از طریق فعالیت های اجتماعی و فرهنگی در اوائل سال ۹۸ با همراهی گروهی از خبرگان این حوزه شکل گرفت. آی تونا با در اختیار قرار دادن امکانات منحصر به فرد و تشخیص صحیح نیازهای بازار علاوه بر سرمایه گذاری بر روی استارتاپ ها به ایجاد پلتفرم هایی برای ساماندهی به معضلات اجتماعی با رویکردی اقتصادی نیز می پردازد.

حوزه های فعالیت آی تونا


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی